Služby

Naše firma Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví, ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“ .


 

Stavby

Naše firma nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby - ať už rodinného domku, rekonstrukce nebo výstavby objektu k podnikání. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

V naší společnosti má nemalý podíl na našich zakázkách právě rodinná výstavba, ať už stavba rodinných domů na klíč nebo rodinná výstavba domů užívaných k rekreaci. Patří sem i veškeré dílčí realizace jako jsou zateplování fasád, montáže sádrokartonu, kazetových podhledů, suchých podlahových systémů, dále realizace vody a odpadů, topení, elektro či obkladačské a zednické práce. K tomu patří i zajištění a provedení všech prvků týkajících se interiérů včetně kompletních projektových dokumentací a dokumentací s realizací spojenou.

 

        Rekonstrukce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme moderní postupy a materiály i té nejvyšší kvality. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat.

V naší nabídce naleznete také rekonstrukce, opravy či údržbu objektů. Ke všem uvedeným službám zajistíme v případě potřeby projektovou dokumentaci a veškerou stavební připravenost. Zajišťujeme tak komplexní služby včetně dodávky a dokumentace. Stačí jen začít.